Klokanův kufr

V Krůčku otevřeme Klokanův kufr!

„Má mé dítě schopnosti a dovednosti odpovídající jeho věku?“ „Je zralé pro návštěvu školky či školy?“ „Na kterých dovednostech bychom měli zapracovat?“Tyto otázky si klade nejeden rodič.  Najít na ně odpovědi může pomoci i nová komplexní diagnostická pomůcka, která byla zakoupena do Krůčku díky podpoře  Nadace ČEZ.

Aktivizační pracovnice věnují čtyři hodiny měsíčně tomu, aby rodičům, dětem i prarodičům předvedli, co se mohou díky Klokanově kufru dozvědět. Aktivita je určena dětem ve věku 2 – 10 let s rodiči i prarodiči. Velmi vhodná je i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, u nichž podporuje systematický a komplexní rozvoj. Aktuální informace naleznete na www.mckrucek.cz .

V rámci projektu Centrum pro rodinu budou v Krůčku od března tohoto roku poskytovány také individuální diagnostické či podpůrné konzultace pod vedením odbornice - pedagožky. Více informací poskytne Mgr. Soňa Nádvorníková (sona.nadvornikova@gmail.com, 733 518 999).

Těšíme se na společný krok (nebo i krůček) k plnohodnotnému rozvoji našich dětí.

Tým MC Krůček.

Projekt je podporován nadací ČEZ.

 

více informací na https://www.klokanuvkufr.cz/

Informace o Babymasážích vám poskytne lektorka středečního klubu.

Jako termín pro setkání nabízíme úterý od 13:00 nebo 15:30 (ve skupině od 13 hodin jsou 3 volná místa, ve skupině od 15:30 4 volná místa), vždy 1,5 hodiny, součástí je i prostor pro dotazy a sdílení rodičů. Mezi prvním a druhým setkáním proběhne jedno individuální nad zkráceným diagnostickým testem. Výsledky napoví, jak s dítětem pracovat, bude jim přizpůsoben obsah kurzu. První setkání proběhne 28. listopadu. Informace a objednání na sona.nadvornikova@gmail.com, 733 518 999.

Aby byl kurz co nejdostupnější, požádali jsme o jeho podporu Nadaci ČEZ (pak by kurz byl zdarma). Přestože rada zasedla, nemáme zatím bohužel konečné rozhodnutí. V případě, že podpora Nadace ČEZ nedopadne, podpoříme kurz naším kmenovým projektem Centrum pro rodinu. Cena za 17 hodin kvalitně stráveného času vašeho dítěte i vás, zvýhodněná tímto projektem, pak bude 1000kč pro členy, 1200kč pro nečleny MC Krůček.

Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás i tak. V přípdě většího zájmu rodičů o jiný termín jej můžeme společně hledat, dále je možnost využít individuální program v rámci pedagogické poradny, kde u předškoláků vycházíme z Klokanova kufru. https://www.klokanuvkufr.cz/klokanuv-kufr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/