Podporují nás

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme především členským rodinám z RC Krůček – dětem, maminkám, tatínkům, prarodičům a všem ostatním, kteří Krůček podporují jak finančně, tak svou návštěvou a aktivitou.

 

Projekt „Fabrika“ je spolufinancován Evropskou unií a MMR. Děkujeme všem, kteří se podíleli a podílejí na realizaci objektu Multifunkční vzdělávací, komunitní a kulturní centrum Fabrika Svitavy.

Na základě úspěšných projektů jsme v roce 2015 získali podporu od:
Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha, Krajský úřad Pardubického kraje, město Svitavy a Nadace Albert

                   

 

Finančně a věcně nás dále podpořili:

https://www.klubpevnehozdravi.cz/     

 

 

 

 

 

                  

                        

                       

                       

           

               

             

           

           

 

 

VÝHODY ČLENSTVÍ

Informace o Babymasážích vám poskytne lektorka středečního klubu.

Jako termín pro setkání nabízíme úterý od 13:00 nebo 15:30 (ve skupině od 13 hodin jsou 3 volná místa, ve skupině od 15:30 4 volná místa), vždy 1,5 hodiny, součástí je i prostor pro dotazy a sdílení rodičů. Mezi prvním a druhým setkáním proběhne jedno individuální nad zkráceným diagnostickým testem. Výsledky napoví, jak s dítětem pracovat, bude jim přizpůsoben obsah kurzu. První setkání proběhne 28. listopadu. Informace a objednání na sona.nadvornikova@gmail.com, 733 518 999.

Aby byl kurz co nejdostupnější, požádali jsme o jeho podporu Nadaci ČEZ (pak by kurz byl zdarma). Přestože rada zasedla, nemáme zatím bohužel konečné rozhodnutí. V případě, že podpora Nadace ČEZ nedopadne, podpoříme kurz naším kmenovým projektem Centrum pro rodinu. Cena za 17 hodin kvalitně stráveného času vašeho dítěte i vás, zvýhodněná tímto projektem, pak bude 1000kč pro členy, 1200kč pro nečleny MC Krůček.

Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás i tak. V přípdě většího zájmu rodičů o jiný termín jej můžeme společně hledat, dále je možnost využít individuální program v rámci pedagogické poradny, kde u předškoláků vycházíme z Klokanova kufru. https://www.klokanuvkufr.cz/klokanuv-kufr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/