O nás

Hlídací centrum BabyKrůček vznikl v roce 2011 na základě neustále se zvyšující poptávky maminek na kvalitní služby hlídání již těch nejmenších dětí.V BabyKrůčku zajišťujeme nejčastěji hlídání dětí od 1měsíce do 6ti let. Svou flexibilitou (hlídání krátkodobé/ dlouhodobé, nepravidelné /pravidelné), individuálním přístupem, kvalitními zaměstnanci a příjemným zázemím jsme se staly nejčastěji vyhledávanou institucí na hlídání dětí předškolkového věku ve Svitavech. Po dohodě zajišťujeme také hlídání u Vás doma, dokonce i ve večerních hodinách. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PROVOZNÍ DOBA BABY KRŮČKU 7.00 – 17.00 HODIN

       

Herna                                            Hračky

 

          

Šatny                                                Vstup

 

Aktuality

Hlídání u Vás doma

Plesová sezóna je tu. Chcete jít na ples a nemáte blízkého, který by Vám pohlídal Vaše dítě / děti? Obraťte se na nás! Náš tým z hlídacího centra Baby Krůček Vám nabízí své služby! Rádi budeme hlídat i ve večerrních hodinách přímo u Vás doma. V případě zájmu nás kontaktujte.
Celý článek

Informace o Babymasážích vám poskytne lektorka středečního klubu.

Jako termín pro setkání nabízíme úterý od 13:00 nebo 15:30 (ve skupině od 13 hodin jsou 3 volná místa, ve skupině od 15:30 4 volná místa), vždy 1,5 hodiny, součástí je i prostor pro dotazy a sdílení rodičů. Mezi prvním a druhým setkáním proběhne jedno individuální nad zkráceným diagnostickým testem. Výsledky napoví, jak s dítětem pracovat, bude jim přizpůsoben obsah kurzu. První setkání proběhne 28. listopadu. Informace a objednání na sona.nadvornikova@gmail.com, 733 518 999.

Aby byl kurz co nejdostupnější, požádali jsme o jeho podporu Nadaci ČEZ (pak by kurz byl zdarma). Přestože rada zasedla, nemáme zatím bohužel konečné rozhodnutí. V případě, že podpora Nadace ČEZ nedopadne, podpoříme kurz naším kmenovým projektem Centrum pro rodinu. Cena za 17 hodin kvalitně stráveného času vašeho dítěte i vás, zvýhodněná tímto projektem, pak bude 1000kč pro členy, 1200kč pro nečleny MC Krůček.

Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás i tak. V přípdě většího zájmu rodičů o jiný termín jej můžeme společně hledat, dále je možnost využít individuální program v rámci pedagogické poradny, kde u předškoláků vycházíme z Klokanova kufru. https://www.klokanuvkufr.cz/klokanuv-kufr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/