Naše hlídání

Hlídací služba pro děti aneb hlídání dětí v BabyKrůčku je jiné!

Pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené či docházející do zaměstnání nabízíme služby Hlídacího centra. Ať si již potřebujete občas pro sebe vyšetřit pár hodin denně, nebo hledáte dlouhodobější řešení péče o potomka, obraťte se na nás. Své dítě (děti) můžete svěřit do naší péče každý všední den. Je pro ně připraven program, zahrnující výtvarné, hudební a pohybové aktivity. 

O vaše děti se postarají vyškolení lidé s dlouholetou zkušeností, naší prioritou je respektující a individuální přístup k dítěti. 

Snažíme se maximálně respektovat návyky dítěte, samozřejmě s ohledem na celý kolektiv.

Proč právě BabyKrůček?

1. kvalifikovaný a zkušený personál
2. individuální a respektující přístup
3. respekt k dennímu rytmu dětí (jídlo, spánek)
4. dotované ceny za stravu jako v MŠ (28Kč svačina - oběd - svačina)
5. možnost nosit vlastní jídlo z domu
6. vzdělávací program přizpůsobený věku dětí
7. angličtinka pro děti,
8. zdravotní cvičení pro děti
9. výukový program s prvky Montessory pedagogiky

Informace o Babymasážích vám poskytne lektorka středečního klubu.

Jako termín pro setkání nabízíme úterý od 13:00 nebo 15:30 (ve skupině od 13 hodin jsou 3 volná místa, ve skupině od 15:30 4 volná místa), vždy 1,5 hodiny, součástí je i prostor pro dotazy a sdílení rodičů. Mezi prvním a druhým setkáním proběhne jedno individuální nad zkráceným diagnostickým testem. Výsledky napoví, jak s dítětem pracovat, bude jim přizpůsoben obsah kurzu. První setkání proběhne 28. listopadu. Informace a objednání na sona.nadvornikova@gmail.com, 733 518 999.

Aby byl kurz co nejdostupnější, požádali jsme o jeho podporu Nadaci ČEZ (pak by kurz byl zdarma). Přestože rada zasedla, nemáme zatím bohužel konečné rozhodnutí. V případě, že podpora Nadace ČEZ nedopadne, podpoříme kurz naším kmenovým projektem Centrum pro rodinu. Cena za 17 hodin kvalitně stráveného času vašeho dítěte i vás, zvýhodněná tímto projektem, pak bude 1000kč pro členy, 1200kč pro nečleny MC Krůček.

Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás i tak. V přípdě většího zájmu rodičů o jiný termín jej můžeme společně hledat, dále je možnost využít individuální program v rámci pedagogické poradny, kde u předškoláků vycházíme z Klokanova kufru. https://www.klokanuvkufr.cz/klokanuv-kufr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/