Co vzít s sebou

  • Oblečení do centra – (tepláky, tričko, spodní prádlo, ponožky, punčocháče – dle ročního období, pyžamko, zástěrku nebo velké triko na výtvarné a praktické činnosti) 
  •  Oblečení pro pobyt venku - (teplákovou soupravu, bundu, pokrývku hlavy, vhodnou obuv (dle ročního období) 
  • Papuče s pevnou patou nebo sandálky 
  • Náhradní oblečení pro případné drobné nehody (spodní prádlo, ponožky nebo punčošky, tričko, tepláčky) 
  • Kapesníčky, pokud dítě používá tak i pleny a vlhčené ubrousky 
  • vlastní netekoucí hrneček, lahvičku, dudlík, vlastního mazlíčka (plyšáčka) – cokoliv, co dítěti usnadní pobyt u nás 
Často s dětmi malujeme, modelujeme, lepíme, tak prosíme o oblečení, u kterého Vám nevadí, že se občas ušpiní! A veškeré věci prosím dětem podepište!

Informace o Babymasážích vám poskytne lektorka středečního klubu.

Jako termín pro setkání nabízíme úterý od 13:00 nebo 15:30 (ve skupině od 13 hodin jsou 3 volná místa, ve skupině od 15:30 4 volná místa), vždy 1,5 hodiny, součástí je i prostor pro dotazy a sdílení rodičů. Mezi prvním a druhým setkáním proběhne jedno individuální nad zkráceným diagnostickým testem. Výsledky napoví, jak s dítětem pracovat, bude jim přizpůsoben obsah kurzu. První setkání proběhne 28. listopadu. Informace a objednání na sona.nadvornikova@gmail.com, 733 518 999.

Aby byl kurz co nejdostupnější, požádali jsme o jeho podporu Nadaci ČEZ (pak by kurz byl zdarma). Přestože rada zasedla, nemáme zatím bohužel konečné rozhodnutí. V případě, že podpora Nadace ČEZ nedopadne, podpoříme kurz naším kmenovým projektem Centrum pro rodinu. Cena za 17 hodin kvalitně stráveného času vašeho dítěte i vás, zvýhodněná tímto projektem, pak bude 1000kč pro členy, 1200kč pro nečleny MC Krůček.

Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás i tak. V přípdě většího zájmu rodičů o jiný termín jej můžeme společně hledat, dále je možnost využít individuální program v rámci pedagogické poradny, kde u předškoláků vycházíme z Klokanova kufru. https://www.klokanuvkufr.cz/klokanuv-kufr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/